Інтернет-магазин "Мій парфум"

 

Категорії

Нові товари

На даний момент немає нових товарівКожен з нас неодноразово чув, що парфуми є оригінальні і підроблені. І не орієнтуючись і не працюючи в цій галузі практично нереально самостійно визначити їх принадлежність.

Але давайте перед тим визначемося з тлумаченням слів "підробка" і "ліцензія". І яка між ними різниця.

Підробкою часто називають ліцензію, яка не відповідає по багатьом пунктам оригінальним парфумам. Зазвичай її виготовляють в ОАЕ.

 

Саме тому, працюючи з парфумами щодня

інтернет-магазин "Мій Парфум" має велике

бажання донести кожному покупцю всі ознаки

якісного парфуму.

Переходимо до самого головного - до ознак якісних парфумів.

1. Індивідуальний номер парфумів

В залежності від виробника він може бути нанесений (йде мова про пляшечку парфумів): лазером на склі чи на дереві; на пляшечці; на наклейці. На коробку наносять або друком або тисненням. Номер може складатися з цифр і букв, які мають бути ЧІТКО видимі людським оком. НА ПЛЯШЕЧЦІ І КОРОБОЧЦІ номер МАЄ СПІВПАДАТИ.

2. Якість друку і оброблення країв целафану

Різницю видно у дрібницях. На оригінальних парфумах друк на упаковці чіткий і контрасний. Полієтилен заклеяний і обрізаний акуратно, з використанням фабричних інструментів.

3. Упакування у коробку

Коли Ви візьмете коробку з парфумами і спробуєте порухати коробкою вверх і вниз, вліво і вправо, то пляшечка має триматися центральної частини упаковки і полегку рухатися. В підробках важливий момент - низька ціна і економічність при виробництві, тому на додаткове фіксування пляшечки звертають мало уваги.

4. Внутрішня  упаковка

В елітних парфумах для фіксування пляшечки використовують гофрокартон, а у ліцензії - пресований.

5. Якісна пластмаса (корок), розпилювач і скло

Зверніть увагу на корок парфумів! Він має бути однотонний, гладкий без гострих виступів і країв. Розпилювач повинен бути надійно закріплений в пляшечку і не протікати. Скло однорідне без повітряних бульок.

6. Аромат

При нанесенні парфуму Ви одразу маєте почути аромат, а не різкий і не приємний запах спирту і десь через 30-50 секунд аромат. Спирт  в оригінальних парфумах якісний і має дещо прихований аромат.

7. Стійкість

З якісним парфумом Ви спочатку насолоджуєтеся початковими нотами, потім середніми і прикінці кінцевими нотами, тобто аромат розкривається. У ліцензії перші ноти не є дуже приємними, середні - нагадують імітуючий аромат, а кінцеві ноти - спотворені і дуже відрізняються.

Дякуємо Вам за увагу і бажаємо насолоджуватися правдивими ароматами!


ГоловнаГоловнаКорзина  

(поки що порожня)

Виробники