Інтернет-магазин "Мій парфум"

 

Категорії

Нові товари

На даний момент немає нових товарівArmani Code Luna Eau Sensuelle


Рік випуску: 2012.
Тип аромату: східно-квіткові.
Країна виробник: Франція.

Чуттєвий і розкішний подарунок для справжніх леді від всесвітньо відомого модного будинку Armani - аромат Code Luna Eau Sensuelle. Парфумерна казка була випущена в 2012 році і відразу завоювала чималу армію прихильниць. Аромат, який присвячує жінок в таємницю спокушання, прочиняє секрети чуттєвості і елегантної сексуальності.
Магнетична сила Місяця в композиції представлена квіткою мірабіліс, який цвіте лише вночі. Чуттєвий аромат починається цитрусовими нотами італійського бергамота і петітгрейна. Квіткове серце розкривається абсолю Мірабіліс і флердоранжем. Замикає піраміду східно-ванільна база.
Аромат Armani Code Luna доступний в концентрації Eau de Toilette у флаконах об'ємом 50 і 75ml.

__________________________________________________________________________

 

L'Eau D'Issey Sport


Рік випуску: 2012.
Тип аромату: деревно-фужерні.
Автор композиції: Жак Кавальє (Jacques Cavallier).

L'Eau D'Issey Sport (Лё Дисей Спорт)

Issey Miyake пропонує новий погляд на світ спорту - світ, в якому завжди є свіжість і новизна, емоції і переживання! Життєве дихання, яке іскриться і спонукає кожен рух, від грубого ривка до самих плавних спортивних маневрів. Все це втілилося в новому ароматі L'Eau D'Issey Sport.
Бергамот і грейпфрут забезпечують сильний і динамічний цитрусовий початок. У серці композиції чутні пряні відтінки мускатного горіха в поєднанні з шкірою. А база створена з елегантних деревних акордів кедра і ветівера.
Носити L'Eau D'Issey Спорт як смакувати відчуття блискучою свіжості та енергії, все одно, що зробити ковток морозного гірського повітря!
L'Eau D'Issey Sport доступний в концентрації туалетної води у флаконах об'ємом 50 і 100 мл.

_____________________________________________________________________

Lanvin Jeanne Couture

Рік випуску: 2012.
Тип аромату: квіткові деревно-мускусні.
Автор композиції: Домітіль Бертьє (Domitille Бертьє).


                                     Lanvin Jeanne Couture (Ланвин Жан Кутюр)

Lanvin презентує новий аромат для жінок з колекції Жанни - Lanvin Jeanne Couture. Хтивий і інтенсивний парфум із чуттєвої зухвалістю і безмежним чарівністю вривається у свідомість, створюючи неповторний образ, що запам'ятовується з першого ж вдиху!
  Миттєве задоволення від занурення в хмару спокусливих переплетень листя фіалки і стиглої ароматної малини в оточенні букета півоній і королівських квітів дерева магнолії, а на завершення шлейф з кедра і білого мускусу.
Ультра-модний фіолетовий відтінок на ніжно-рожевому флаконі, як не можна краще відображає суть парфуму Lanvin Jeanne Couture.
Аромат доступний в концентрації парфумованої води у флаконах об'ємом 30, 50 і 100 мл.
Рік випуску: 2012. Тип аромату: квіткові деревно-мускусні. Автор композиції: Домітіль Бертьє (Domitille Бертьє).


ГоловнаГоловнаКорзина  

(поки що порожня)

Виробники