Інтернет-магазин "Мій парфум"

 

Категорії

Нові товари

На даний момент немає нових товарівГоландська ліцензія - це парфуми виробництва Туреччини і ОАЕ, насправді є підробкою оригінальної селективної парфумерії і духів. Потрібно відзначити, що «справжня ГОЛЛАДІЯ» має 80% зовнішню схожість і близький до цього аромат оригінальної парфумерії, так як в невеликих кількостях даний вид підробки може містити натуральні або близькі до них ефірні масла.
В основному, даному виду парфумерії, для імітації максимальної схожості з оригінальним ароматом притаманний один важливий ознака, а саме: практично завжди більш менш точно імітується головна нота запаху, яка зазнає значних спотворень, тому що інші ноти при розкритті аромату абсолютно неадекватні. Саме з цієї причини, говорити про схожість запаху можна лише протягом 10 хвилин від його нанесення, а після закінчення короткого проміжку часу головна і другорядні ноти змішуються тим самим надаючи «аромату» неприємні відтінки - тобто запах може бути не агресивним і іноді навіть приємним, але зовсім не таким яким він має бути на думку творця того чи іншого ЕЛІТНОГО бренду.

По стійкості, парфумерія «справжня ГОЛЛАДІЯ» значно поступаються оригінальним. Запах «тримається» від 30 хвилин до 2-х годин.

ВИСНОВОК: потрібно розуміти, що собівартість такого роду парфумерії вже у нас в країні практично не залежить від Бренда і становить від 10 до 15 у.о. за флакон 100мл. (Це при тому, що у торговельній мережі нашого міста роздрібна ціна такого товару, вже залежить від назви на флаконі і коливається від 300 до 800 грн.). Не треба бути великим математиком, щоб зрозуміти, скільки можна заробити, продаючи такий вид парфумерії.


ГоловнаГоловнаКорзина  

(поки що порожня)

Виробники