Інтернет-магазин "Мій парфум"

 

Категорії

Нові товари

На даний момент немає нових товарівОплата:

- готівкою при отриманні;

- накладеним платижем (у перевізника);

- банківським платежем.

  

Доставка:

- самовивіз;

- перевізником (Нова пошта, Укрпошта)

 

Упакуванна товару:

При купівлі товару в Інтернет-магазині Ви маєте можливість оформити подарунок. Детально описавши кольорову гамму пакувальних матеріалів.


Нова пошта (склад-склад) 

Доставка відбувається зі складу перевізника з міста відправника на склад перевізника в місті одержувача. Оплата послуги з доставки вантажу здійснюється самостійно при отриманні вантажу на складі перевізника.

Увага! ОДЕРЖУВАЧ ЗОБОВ'ЯЗАНИЙ МАТИ ПРИ СОБІ ПАСПОРТ І ЗНАТИ НОМЕР ДЕКЛАРАЦІЇ.Номер декларації, дату відправлення та термін доставки можна дізнатися у менеджера магазину  "МІЙ ПАРФУМ" (ці дані менеджер отримає у оператора компанії перевізника). Розрахувати приблизну вартість доставки і докладніше дізнатися про документи, які Ви повинні мати при собі при отриманні товару, Ви можете на офіційному сайті транспортної компанії "Нова пошта" - http://www.novaposhta.com.ua . 


 

Згідно із Законом про захист прав споживачів та Постанові Кабінету Міністрів України № 172 від 19.03.1994 р. (Додаток № 3 - Перелік товарів) парфюмерно-косметичні товари входять в перелік непродовольчих товарів належної якості, що не підлягають поверненню чи обміну.

 


ГоловнаГоловнаКорзина  

(поки що порожня)

Виробники