Інтернет-магазин "Мій парфум"

 

Категорії

Нові товари

На даний момент немає нових товарівНатуральні парфуми - живі: вони змінюються в часі, подібно бутона, який перетворюється в квітку. Їх мінливість пояснюється фізичним явищем - повільним і поступовим переходом речовини з твердого або рідкого стану в пароподібний.

Парфуми - це суміш безлічі компонентів з різним ступенем випаровування. Найбільш летючі випаровуються першими і дають духам першопочаткові запахи (головні, або початкова нота, яка створює перше спонтанне враження про духів). Ці запахи тримаються декілька хвилин і як би готують нас до основного аромату. До цієї групи ефірних олій відносяться олії бергамоту, лаванди, апельсина, лимона, а також запахи рожевого дерева, чебрецю, коріандру, естрагону або розмарину.

Потім протягом декількох годин випаровуються средньолетучі речовини з домішкою важколетких. Ці аромати становлять ядро, і за ними визначають тип запаху духів. Називають їх ношами серця. Саме у серці звучить лейтмотив (або головна мелодія), який і визначає аромат, робить його пізнаваним, відмінним від інших. Серцевинна нота може бути представлена запахами рожевої есенції, жасмину або герані, гальбайо, вербени, помаранчі, деяких альдегідів і т. д. Тривалість сердечних акордів визначає час дійсного звучання даної парфюмерної КОМПОЗИЦІЇ.

Кінцеву, або шлейфових ноту, яка відчувається в кінцевій стадії випаровування духів, називають «душею» композиції. Вона забезпечує силу і стійкість аромату, створюючи хмарку чарівництва на тривалий час. Кінцеву ноту створюють важкі складові запаху.

Однорідність, тонкість, «округлість», рівновага всіх трьох нот створюють враження єдності.


ГоловнаГоловнаКорзина  

(поки що порожня)

Виробники