Інтернет-магазин "Мій парфум"

 

Категорії

Нові товари

На даний момент немає нових товарівНе існує універсальної системи класифікації ароматів, кожна  фірма-виробник має свою систему. Пропонуємо узагальнену класифікацію, яка, на наш погляд, не викликаючи серйозних розбіжностей, об'єднує ці системи.

Альдегідні

Аромати цього сімейства складені з синтетичних компонентів - альдегідів (чисті хімічні сполуки), і це забезпечує їх різноманітність. Нагріваючись від шкіри, ці аромати стають насичені і більш яскравими. Аромати сімейства відрізняються високою інтенсивністю. До цього сімейства відносяться Chanel № 5, Noa.

Деревні

Це сімейство включає парфуми з теплими відтінками, такими як сандал і пачулі, іноді сухими, як кедр і ветивер, а також містить підсімейство морських, містять ноти водяного жасмину, амариліса, німфея, м'яти і деревних ароматів: мирт, мускус, блакитний ірис. У чоловічих композиціях поряд з деревними нотами присутні лавандові і цитрусові. До цього сімейства відносяться Coll Water.

Зелені

Аромати в цьому сімействі включають розмарин, лаванду, сосну, можжевельник, гіацинт і гальбанум. Це аромат листя і свіжозрізаної трави, п'янкий запах свіжих овочів і незрілих фруктів. До цього сімейства відносяться Hugo Woman, О Oui.

Шкіряні

У цьому сімействі об'єднані духи з сухими нотами, в яких відчутний характерний запах шкіри. Насичений, терпкий аромат поєднує характерні ноти диму і спаленого дерева з відтінками шкіри, пряностей та тютюну Це сімейство ароматів часто використовується в одеколонах, дезодорантах, гелях. До цього сімейства відносяться Gucci Rush.

Орієнтальні  (східні)

Густий, магічний, злегка дурманний аромат, насичений відтінками прянощів, бальзамів, мускусу, благородної деревини, розквітлим млосним квітковим диханням. Найважливішими складовими є бурштин, ваніль, східні дерева, а також продукти тваринного походження - кастореум, сівет. Ці духи найкраще підходять для вечірнього одягу, хоча більшість людей погано переносять настільки густий аромат. До цього сімейства відносяться Opium, Kenzо Jungle.

Пряні

Терпкий, трохи колючий аромат, заснований на поєднанні імбиря, кориці, кардамону, доповнений відтінками гвоздики, базиліка й лаванди. До цього сімейства відносяться Opium, Flower by Kenzо, Poison.

Фруктові

Свіжий насичений аромат з великою кількістю фруктових і квіткових нот. Різноманітність відтінків яблука, абрикоси, неролі, ананаса, дині і малини визначає характер аромату - від свіжого і бадьорить до теплого і томного. Аромати чисті і свіжі, як цитрусові, м'які і теплі, як персик. До цього сімейства відносяться Dalissime, Aqua de Gio.

Фужерні (папоротеві)

Це в основному чоловічі запахи, сучасні і дуже модні. Французьке слово «fougere» перекладається як папороть. У 1882 році співвласник фірми Houbigant Поль Парку створив аромат Fougere Royale (Королівська папороть), що став прототипом всіх фужерних запахів. Співвідношення кумарину, лаванди, дубового моху, бергамоту і герані визначає сухувату рослинну тональність, притаманну всім «папоротевим» ароматам. До цього сімейства відносяться Hugo Boss, Polo Sport.

Квіткові

Це сімейство найбільше, оскільки групує духи, головною темою яких є квітка - фіалка, гвоздика, троянда, гарденія, лілія, тубероза і нарцис. Квіткові духи можуть складатися з комбінації декількох різних квіткових ароматів. Характерна риса ароматів цієї групи - наявність складної і яскравою квіткової складової. До цього сімейства відносяться 5-th Avenue.

Цитрусові

Яскрава іскриста свіжість лимона, мандарина і грейпфрута підкреслена теплими деревно-мускусними та амбровими відтінками. Легке та свіже відчуття цих духів добре підійде для вік-енду. У цьому сімействі знаходяться одеколони, використовувані юнаками і дівчатами. До цього сімейства відносяться Coll Water, L'Eaupar Kenzo.

Шипрові

Назва «шипрові» пішло від острова Кіпр, і його першим використав Francois Coty, випустивши парфуми з тією ж назвою в 1917 р. Аромати цього сімейства засновані на акордах дубового моху, лабданума, пачулі та бергамоту. Це чисті, свіжі, трохи гіркуваті запахи. До цього сімейства відносяться Chanel Allure, Coco.


ГоловнаГоловнаКорзина  

(поки що порожня)

Виробники