Інтернет-магазин "Мій парфум"

 

Категорії

Нові товари

На даний момент немає нових товарівПродукти парфумерії розрізняються лише пропорційним співвідношенням таких трьох компонентів, як ароматний концентрат, спирт і вода.

Власне парфуми (Perfumes) – комбінація різноманітних ефірних масел, об'єднаних у єдину аромокомпозицію. Парфуми містять від 15% до 22% концентрату, розведеного в 90%-му спирті. Це найбільш дорогий вид пахучої рідини. Аромат у ній дуже концентрований і насичений. Як правило, це аромати, які пропонують «одягати» на вечірні заходи.

Парфумована вода (EDP) – продукт, близький до парфумів. Співвідношення компонентів – 12-13% ароматної сировини в 90%-му спирті. Частина основного аромату в композиції менша, чим у парфумах. Парфюмовану воду часто називають «денними» парфумами.

Туалетна вода (EDT) – Концентрація ароматичних речовин у цьому продукті становить 8-10% в 85%-му спирті. Це найлегший за складом вид парфумованих виробів, яким можна користуватися кілька разів на день. Він чудово підходить для спекотної пори року. Комбінація слів Eau de Cologne, що нині зустрічається на флаконах чоловічих ароматів, означає те ж саме, що й словосполучення «туалетна вода». Однак концентрація розчину в такій туалетній воді становить 3-5% в 70-80% спирті, тобто він трішки слабший.


ГоловнаГоловнаКорзина  

(поки що порожня)

Виробники